Hattrick Sport angajează Asistent Manager

0
757

Compania Hattrick Sport, din Rădăuți, angajează asistent manager care să ajute managerul în activitatea zilnică.

DESPRE HATTRICK SPORT

Hattrick Sport este o companie activă în piața de amenajări terenuri de sport cu gazon artificial, vânzare gazon artificial decorativ și accesorii sportive, amenajări locuri de joacă pentru copii.

Compania este într-o continuă dezvoltare și datorită numărului crescut de activități, suntem în căutare de noi colegi care să adere unui mediu de lucru tânări și care știe să ofere o mână de ajutor la nevoie, un mediu în care spiritul de competiție, performanța și bunăstarea sunt obligatorii.

CANDIDATUL IDEAL ARE:

  • Abilitati de organizare, planificare si comunicare excelente;
  • Atitudine optimista, spirit competitiv si multa energie;
  • Perseverenta si proactivitate;
  • Cunostinte lucru pachet Microsoft Office;
  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
  • Capacitatea de a lucra pe proiecte si de a respecta termene limita;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Dorinta de a se dezvolta personal si profesional;
  • Permis de conducere categoria B.

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Asista managementul in sarcini si proiecte;
  • Mentine si gestioneaza relatia cu partenerii companiei;
  • Asigura suport catre diversele departamente ale companiei;
  • Responsabilitati contabilitate primara si de management al documentelor companiei;
  • Asigura transmiterea documentelor prin e-mail, posta sau alte mijloace existente;
  • Comanda produse la furnizori;
  • Organizeaza transporturi pentru produsele noastre de la depozitul nostru sau de la furnizori;
Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here