INOXPRIM SOLUTIONS angajează Sudor în Rădăuți

0
478

Firma INOXPRIM SOLUTIONS angajează sudor cu experiență cu normă intreagă în municipiul Rădăuți.

Responsabilități:

  • Să execute suduri de calitate pe piesele din oțel inoxidabil;
  • Să opereze echipamentele de sudură și să se asigure că acestea sunt în stare bună de funcționare;
  • Să respecte toate protocoalele de siguranță și standardele companiei.

Calificări:

  • Experiență demonstrabilă în sudura oțelului inoxidabil;
  • Cunoașterea tehnicilor de sudură TIG și MIG este un avantaj;
  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă;
  • Atitudine pozitivă și orientare către detalii.

Beneficii:

  • Salariu competitiv în funcție de experiență;
  • Pachet de beneficii;
  • Mediu de lucru prietenos și de învățare.

Dacă sunteți interesat și aveți calificările necesare, vă rugăm să apelați la numărul de telefon 0748 119 195.

Mulțumim pentru interesul vostru și așteptăm să ne alăturați echipei noastre!

Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here