Marelvi Impex SRL angajează Programator SQL

0
541
Programator SQL Radauti

S.C. Marelvi Impex S.R.L. angajează programator SQL în municipiul Rădăuți.

Marelvi se numără printre primii trei cei mai importanţi distribuitori naţionali de echipamente electronice şi electrocasnice din România.

DESCRIEREA POSTULUI – Candidatul ideal

  • Studii superioare, domeniul informatic;
  • Cunostinte avansate de programare SQL (SSMS);
  • Cursuri de calificare in retele informatice si programare;
  • Competente in utilizarea tehnologiei si programelor informatice;
  • Gandire clara, rationament logic, capacitate de analiza si de sinteza;
  • Competente de identificare a nevoilor de dezvoltare pe domeniul sau de activitate;
  • Asumarea responsabilitatilor;
  • Obiectivitate, atitudine profesionista;
  • Corectitudine si flexibilitate;
  • Imbunatatirea permanenta a cunostintelor in domeniu;
  • Gandire de ansamblu, spirit de observatie;
  • Constituie avantaj cunostintele de: Visual Studio (C#), Magento, Prestashop, Visual Basic, Microsoft Report Builder, SQL Server Profiles, DevExpress.

DESCRIEREA JOBULUI

  • Administrarea si interetinerea sistemului ERP;
  • Gestionarea utilizatorilor si a drepturilor de acces la sistemul ERP;
  • Identificarea problemelor, verificarea acestora si elaborarea de solutii pentru erorile aparute in sistem;
  • Centralizarea si transmiterea problemelor nesolutionate catre furnizorul ERP;
  • Analiza si optimizarea fluxului de operare in sistem;
  • Elaborarea de rapoarte personalizate in sistemul ERP.
Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here