Marelvi Impex angajează Brand Manager

0
1165
Job Brand Manager

Marelvi Impex, cel mai mare distribuitor de electrocasnice din România, cu sediul în Rădăuţi, angajează Brand Manager.

DESCRIEREA JOBULUI

  • Planifică şi implementează strategiile de marketing pentru brand-urile alocate;
  • Coordonează toate activităţile de achiziţie şi promovare a brandurilor alocate;
  • Gestionarea eficientă a stocurilor pentru fiecare brand din portofoliu;
  • Organizează şi coordonează campaniile de promovare;
  • Urmăreşte vânzările, evaluează rezultatele campaniilor şi propune activităţile promoţionale viitoare;
  • Monitorizează şi analizează activităţile competitorilor şi recomandă căi de reacţie.

CANDIDATUL IDEAL

  • studii superioare finalizate, preferabil în domeniul economic, marketing sau comunicare;
  • experienţă în domeniul achiziţii electrocasnice constituie avantaj;
  • excelente abilitati de comunicare si negociere;
  • capacitate de analiză şi sinteză;
  • cunoştinţele de legislaţie comercială constituie un avantaj;
  • personalitate energică cu iniţiativă;
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
  • cunoştinţe solide de operare PC;
  • abilităţi în managementul timpului, rezistenţă la stres;
  • limba engleză nivel avansat(scris,vorbit);
  • disponibilitate la deplasări.

BENEFICII

  • Pachet salarial motivant (salariu fix, bonus conform KPI stabiliţi);
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe tinere şi dinamice;
  • Un mediu de lucru plăcut şi dinamic în cadrul unei echipe performante;
  • Posibilităţi de dezvoltare şi promovare;
  • Instrumente de lucru performante.
Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here