Lodor Construct angajează INGINER CONSTRUCTOR

0
278

Lodor Construct, firmă specializată în amenajări exterioare din Rădăuți angajează INGINER CONSTRUCTOR.

CERINȚE:

  • Studii superioare/ medii;
  • Persoană deschisă și dornică de învățare;
  • Experiența constituie un avantaj;
  • Cunoașterea legislației în vigoare din domeniul construcțiilor;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilități de planificare și organizare, spirit de echipă;
  • Permis de conducere categoria B.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Coordonarea echipelor din teren și verificarea lucrărilor;
  • Organizarea activităților în cadrul punctelor de lucru;
  • Verificarea calității lucrărilor efectuate;
  • Întocmire necesar de materiale, resurse umane și utilaje;
  • Evidența realizărilor fizice din teren;
  • Urmărirea proiectelor tehnice, grafice estimative de execuție;
  • Ofertare.

BENEFICII:

  • Pachet salarial motivațional;
  • Suplimentar bonusuri de proiect;
  • Un mediu de lucru profesionist si specializat;
  • Seriozitate și suport din partea angajatorului;
  • Laptop, telefon, masina de serviciu pentru deplasare;
  • Se poate asigura cazare in anumite condiții.

Relații la numărul de telefon: 0756 594 600.

Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here