JANETTE angajează responsabil magazin online bijuterii și accesorii

0
374

Magazinul Online de Bijuterii și Accesorii, Janette.ro angajează responsabil magazin online bijuterii și accesorii în municipiul Rădăuți.

JANETTE.RO este un brand de bijuterii, accesorii și ceasuri din 2004 și dețin magazine în Rădăuți și Suceava precum și online.

SE CERE

  • experiență în cadrul unui magazin on-line reprezintă un avantaj dar nu este obligatorie ( orice se poate învața);
  • cunoștințe de operare PC (MS OFFICE – Word, Excel), navigare internet;
  • cunoștințe minime de SEO – constituie avantaj;
  • abilități de comunicare (verbală, scrisă) și de interrelaționare;
  • atitudine deschisă spre învățare continuă pentru că ne dorim să te dezvolți atât personal cât și profesional;
  • flexibilitate și capacitatea de adaptare la sarcini variate;
  • abilitatea de a se automotiva și de a-și stabili și atinge obiective;

Responsabilități

Scopul jobului: administrarea magazinului online janette.ro alături de ceilalți colegi din echipa

În rolul de responsabil magazin online:

Te vei ocupă de relația cu clienții, mai concret le vei prelua comenzile în timp real și le vei oferi consultanță specializată în decizia lor de cumpărare. De asemenea îi vei contacta pe mail sau la telefon pentru soluționarea diverselor situații apărute în pregătirea documentelor/coletelor.

Vei gestiona comenzile online, ceea ce va implică:

  • Realizarea, organizarea și arhivarea documentelor necesare desfășurării activității magazinului online;
  • Furnizarea corectă a facturilor, documentelor de livrare și transport lucrătorului din depozit;
  • Înregistrarea în timp real a încasărilor;
  • Menținerea relației cu firma de curierat și cu ceilalți furnizori de servicii, în vederea derulării optime a activității magazinului on line;
  • Vei verifică corectitudinea înregistrării stocurilor, vânzărilor, mișcărilor de marfă
  • Vei urmări bună funcționare a site-ului, semnalând în timp real orice defecțiune apărută, venind cu propuneri de îmbunătățire și inovare;
  • Vei administra baza de date cu produse online, atât actualizarea stocului, încărcarea produselor pe site cu toate informațiile necesare cât și pregătirea /redimensionarea pozelor de produs în conformitate cu cerințele site-ului și cu produsul real;
  • Vei gestiona platforme online de vânzare prin terți și vei menține relația cu aceștia pentru remedierea diverselor situații;
  • Alte activități care să asigure bună desfășurare a departamentului online.

SE OFERĂ:

  • Un mediu de lucru creativ, transparent și motivant;
  • Acces la programe de dezvoltare profesională și personală;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri la anumite evenimente ( zi naștere, sărbători… );
  • Reduceri la toate produsele JANETTE.

Dacă ți se pare că te potrivești, aplică ONLINE la acest link: https://bit.ly/3F4DHlL

Comentează cu Facebook

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here